Komap.cz

Česky English Deutsch

PODPORA SPORTU
Sídlo společnosti

Komap Dědov s.r.o..
Javor 74
549 57 Teplice nad Metují
Česká republika

IČO: 03904067
DIČ: CZ03904067

O společnosti


Společnost KOMAP DĚDOV s.r.o. vznikla v roce 1991 se záměrem vytvořit pro tuzemský  i zahraniční trh spolehlivého dodavatele širokého sortimentu hotových přírub, polotovarů a služeb. Zakoupením provozovny bývalého státního podniku POTRUBÍ PRAHA byl získán základ pro splnění tohoto záměru a mohlo být rozvíjeno zajištění a realizace výroby přírub s mnohaletou tradicí, která sahá až do roku 1959. Následnou investiční výstavbou a modernizací  byl vybudován výrobní komplex s uceleným technologickým i výrobním zázemím.

Rozšiřování podniku dále pokračovalo v roce 2001, kdy se podařilo výrobní kapacitu posílit o celý výrobní závod kovárny, nástrojárny a kalírny, který firma zakoupila z konkurzní podstaty bývalého podniku TRANSPORTA CHRUDIM a.s.. Touto investicí vznikla v Chrudimi nová provozovna, která velmi  významně rozšířila sortiment nabízených výrobků a služeb o tvarové zápustkové kování, volné kování, výrobu nástrojů, zápustek a přípravků, povrchové úpravy kovů, žíhání, kalení, cementování nejen pro vlastní potřebu, ale i pro externí zákazníky. V roce 2010 se společnost stala členem holdingu pewag .

V roce 2004 získala firma certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2001 V roce 2015 úspěšně prošla recertifikačním auditem (viz.  Dokumenty).

 

 

-        
Fotogalerie

Sídlo společnosti a závod v Dědově